Tabletki na wypadanie włosów

By | January 29, 2022

Każdy tak ma, a jak nie każdy, i tak spotka to samo

 Nikt nie lubi tego momentu, kiedy podczas czesania włosów szczotką wypadają kilka kosmyków. Czy to wina produktów, które używamy do pielęgnacji włosów?, a może są inne przyczyny tego problemu. Czy są na to sposoby?, na przykład zażywanie tabletek na wypadanie włosów?. 

Dlaczego wypadają włosy?

 Można doszukać wiele czynników, które powodują takie działanie. Obejmuje to nieprawidłową pielęgnację włosów, ponieważ zbyt przesadne używanie kosmetyków do włosów, może powodować ich wypadanie. To jednak nie wszystko. Choroby owłosionej skóry głowy i choroby ogólnoustrojowe, również się do tego zaliczają. Zła dieta, zaburzenia hormonalne, stres i przemęczenie, problemy z tarczycą, anemia, czy też pory roku, które też, mają swój wpływ. Nie jest jeszcze za późno, dlatego, że można uratować włosy. Co zatem zrobić w takim wypadku, aby cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami. Jest na to rada. 

Sposób na wypadanie włosów

 Skutecznym rozwiązaniem, są tabletki na wypadanie włosów. Dlaczego?. Mają swoją formę i smak, gdyż są klasyczne tabletki, jak i można spotkać w postaci żelek. Zawierają wyciąg ze skrzypu polnego, pokrzywy, cynk oraz drożdże. To suplementy, które można stosować do codziennej diety. Odpowiedzialne są za budowę włosa. Jakie więc wybrać tabletki?, mam do polecenia kilka, które w sam raz rozprawią się z wypadaniem włosów, co najważniejsze, można je łatwo zdobyć i nie są aż tak drogie. Jeśli więc poszukujesz takich tabletek, to już masz problem z głowy.  

1. Hair Care Panda

 Tabletki w postaci żelek, o których o takiej formie wspominane były wcześniej. Oparte o wysoką dawkę biotyny. Uzupełnione witaminami i minerałami. 5000% biotyny i 10 innych składników aktywnych, np. witaminy A, E, B12, cynk, selen. Ma malinowy smak, są bezpieczne dla wegan, wolne od alergenów, glutenu, laktozy, i żelatyny.

2. Jelly Bear Hair

 Ten preparat również jest w postaci żelek. Co prawda zawierają mniej biotyny, niż w Hair Care Panda, ale zawierają witaminę E, tiaminę, witaminę B6, cynk i selen. Są łatwe do konsumpcji, a co więcej mają ciekawą formę, niż tabletki, czy też kapsułki. 

3. Biotyna na włosy + krzem

 Biotyna na włosy + krzem, jest cenionym lekiem przez sprawdzonych specjalistów. Jest najbardziej ceniony, przez swoją właściwość, czyli ze skrzypu polnego. Zawiera wysoką zawartość biotyny, krzemu i 100% zapotrzebowania na inne witaminy i minerały. 

4. SugarBearHair

 SugarBearHair to kolejne, ale za to słodkie żelki o jagodowym smaku. Podobnie tak jak inne produkty zawierają biotynę. Dostępne dla wegetarian i dla osób nietolerujących gluten. Niestety ich dostępność jest trudna, gdyż można je zdobyć aż za zagranicy, a ich cena to 29.99 dolarów, plus koszt przesyłki. 

5. Hairvity

 Formuła kapsułek, która zawiera szereg składników, w tym skrzyp polny, aminokwasy i biotynę. Należy jednak uważać, gdyż spora kapsułka, może być trudna do przełknięcia. Jest mniejsza niż w pozostałych produktach ilość biotyny, ale warte do wypróbowania. 

6. ACTIVLAB PHARMA Biotyna Extra

 Produkt, który działa pozytywnie na włosy. Poprawia ich stan i wzmacnia je od nasady. Zawiera biotynę, która działa korzystnie na skórę, również na paznokcie i włosy. 

7. Biotyna Gold Max

 Suplement diety, zawierający dobrane składniki wspomagające na wzrost włosów. Zawarta biotyna, pomaga zachować zdrowie włosów, jak też paznokci, skóry i błon śluzowych. Biotyna Gold Max, została dodatkowo wzbogacona w cynk, selen i witaminy B1, B6, B12. 

8. Aminokwasy na włosy + keratyna

 Tabletki, zawierające Biotyna, cynk, oraz selen, pomagające zachować zdrowe włosy. Keratyna odpowiada za budulec łodygi włosa, a w rybim kolagenie , znajduje się szereg ważnych aminokwasów.

 

9. SKRZYPOVITA

 Składniki takie jak biotyna, ryboflawina i witamina A , pomagają zachować zdrową skórę. Cynk zachowuje zdrowe włosy. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny aminokwasu, dla prawidłowej budowy włosa. Uzupełnienia w witaminy A, B1, B2, kwas pantotenowy, B6, C, biotynę i cynk.